Primera 10. ožu 201922:47 > 22:55
Lars Baron/Getty Images

Krajnje neobična situacija dogodila se na utakmici između Real Valladolida i Real Madrida u 27. kolu La Lige.

Valladolid je poveo golom Sergija Guardiole u 14. minuti, a glavni sudac Jesus Gil poništio pogodak zbog zaleđa koje je doista i bilo. U trenutku kada je lopta krenula prema Keki on je bio u zaleđu, a u nastavku akcije je savršeno pronašao Guardiolu na drugoj stativi za pogodak.

Sudac Gil je opravdano poništio gol, ali je nevjerojatna situacija nastala kada je pozvao suce u VAR sobi a njih tamo nije bilo.

Svejedno, Gil je poništio odluku i, srećom, pogodio, ali je ostalo pravo pitanje gdje su nestali svi suci iz VAR sobe u trenutku kada je trebalo dodatno provjeriti pogodak Valladolida. A prema pisanju Marce oni nisu nestali, već je kamera u prijenosu pokazala navodno drugu prostoriju s VAR sobom koja je bila prazna, a kasnije je režija prijenosa kao “dokaz” pokazala pravu sobu u kojoj su stručnjaci za VAR ipak sjedili.

Real je pobijedio sa 4:1, a posljednji pogodak na utakmici postigao je naš Luka Modrić.