Rakitićev gol s porukom, Mourinho mu se poklonio!

Primera 3. ožu 20198:01 > 8:06
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Ivan Rakitić golom je odlučio 224. El Clasico, nakon kojeg su mu se poklonili Realovo glasilo Marca, ali i bivši trener kraljeva Jose Mourinho.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Bio je to gol s porukom! Tako gol Ivana Rakitića koji je odlučio 224. El Clasico vidi Marca.

Nakon silnih špekulacija koje povezuje hrvatskog veznjaka s odlaskom u Serie, on je jasno poručio da ne želi napustiti Nou Camp.

– Ako njegove riječi nisu bile dovoljno, Rakitić je donio blaugrani vodstvo savršenim udarcem preko Thibauta Courtoisa i tako stigao do drugog gola u El Clasicu – zaključuje Marca.

Mi možemo dodati kako je novi gol i jasna poruka čelnicima kluba da je krajnje vrijeme da krenu razgovori oko novog poboljšanog ugovora za Raketu, koji je kao igrač kojeg Ernesto Valverde najviše koristi zasigurno zaslužio.

Riječi hvale za hrvatskog veznjaka imao je i bivši trener Reala Jose Mourinho.

– Rakitić je jedan od najpodcjenjenijih igrača na svijetu. On je fantastičan igrač u svakom smislu. Defenzivno je sjajan na desnoj strani gdje kompenzira činjenicu da Messi ne igra puno obranu. U pogledu posjeda lopte je fantastičan. On donosi jednostavna ali efikasna rješenja. Ponavljam to i s tim želim završiti za večeras: Rakitić je jedan od najpodcjenjenijih igrača svijeta. Uobičajeno govorimo samo o velikim imenima, a Rakitić bi možda mogao popraviti aktivnost na Instagramu i društvenim mrežama jer danas je to jako važno… Tamo nije dobar, ali je jako dobar na terenu – rekao je Mourinho