Bivši predsjednik zna: Mourinho se vraća u Real

Primera 1. ožu 201910:53 > 10:53
Getty Images/Laurence Griffiths

Bivši predsjednik Real Madrida Ramon Calderon očekuje da se Jose Mourinho vrati u 'kraljevski klub' predstojećeg ljeta.

Portugalac je bez posla otkako je u prosincu otpušten iz Manchester Unitedu. U međuvremenu je radio kao stručni komentator na nekoliko televizija, a sam je istaknuo da se nada kako će do lipnja pronaći angažman.

S druge strane, aktualnog europskog prvaka vodi Santiago Solari, koji je klub preuzeo nakon otkaza Julenu Lopeteguiju.

“Imam osjećaj, a možda i nešto više od toga, da će Mourinho sjediti na klupi Reala sljedeće sljedeće sezone”, poručio je Calderon.

Real Madrid je izgubio od Barcelone 0-3 u polufinalu Kupa kralja. U domaćem prvenstvu je treći s devet bodova manje od vodećeg katalonskog tima.

U Ligi prvaka Real je dobio prvu utakmicu osmine finala protiv Ajaxa 2-1.