Girona šokirala Real! Teško bez Modrića, crveni Ramosa

Primera 17. velj 201913:41 > 13:57
Catherine Ivill/Getty Images

U dvoboju 24. kola Real je na svom Santiago Bernabeu stadionu izgubio protiv Girone 2:1. Još jednom se pokazalo da Real nema snagu i moć kao proteklih sezona

“SPONZOR VIJESTI DERBY BANANA”

Je li Real prokockao veliku prigodu da dva tjedna uoči El Clasica prvenstvo Španjolske učini super zanimljivim? U dvoboju 24. kola Real je na svom Santiago Bernabeu stadionu šokantno izgubio protiv Girone 2:1.

Gett Images

Luka Modrić, najbolji svjetski nogometaš u 2018. godini nije nastupio jer je odrađivao kaznu zbog pet žutih kartona. I vidjelo se u igri Reala da nedostaje naš kapetan. Real je poveo pogotkom Casemira u 25. minuti. U nastavku utakmice Stuani je donio izjednačenje u 65. minuti s bijele točke, a veliku pobjedu Kataloncima je donio Portu u 75. minuti. Dva žuta kartona dobio je Sergio Ramos, koji neće igrati protiv Levantea.

Girona je prvi puta slavila u prvenstvu 25. studenoga.

Barcelona je na vrhu sa 54 boda, Atletico ima 47, a Real 45. Messi i društvi su dva tjedna prije El Clasica ponovno pobjegli Realu devet bodova.