Pogledajte je li sudac pomogao Atleticu (ANKETA)

Primera 16. velj 201918:34 > 18:38
Alexander Hassenstein, Getty Images

Pobjednički gol Griezmanna u 74. minuti postignut je iz sporne situacije. Alvaro Morata, koji je je asistirao Griezmannu, bio je u zaleđu, ali sudac nije ništa signalizirao

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Nogometaši Atletico Madrida u subotu su u gostima dobili Rayo Vallecano sa 1-0, a pobjednički gol Griezmanna u 74. minuti postignut je iz sporne situacije. Alvaro Morata, koji je je asistirao Griezmannu, bio je u zaleđu, ali sudac nije ništa signalizirao. Hrvatski napadač Nikola Kalinić ostao je na klupi za pričuve Atletica.

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images
Prethodno je Celta na domaćem terenu izgubila od Levantea sa 1-4, a strijelci za goste bili su Morales (20, 62), Coke (40) i Borja Mayoral (89). Dan ranije u prvoj utakmici 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Eibar i Getafe su odigrali 2-2 (0-1). Gosti su poveli 2-0 golovima Mate (37) i Foulquiera (52), a bod domaćinima je s dva pogotka spasio Charles (67-11m, 80).