Marcelo: Ako me Real ne želi, otići ću

Primera 13. velj 201911:50 > 11:54
Denis Doyle/Getty Images

Nogometaš Reala Marcelo nezadovoljan je statusom koji trenutno ima u "Kraljevskom klubu" pa se sve više spominje njegov odlazak iz Madrida.

Brazilac je ove sezone nastupio u tek 12 utakmica za Real, a njegov pad forme iskoristio je mladi Sergio Reguilon, kojeg trener Madriđana Santiago Solari sve više koristi od prve minute na terenu.

Marcelo je u razgovoru za španjolske medije rekao kako je spreman napustiti Real ako ga u klubu više ne žele.

Ako dođe taj dan kada me u Realu više ne budu trebali, otići ću. Ako budem na listi nogometaša koje Real želi prodati, slobodno me mogu isplatiti i sve će biti sređeno“, rekao je Brazilac.

Posljednjih godina Marcelo je bio jedan od najboljih i najstandardnijih igrača “Kraljevskog kluba”, ali trenutno je u padu forme čega je i sam svjestan.

Teško je konstantno igrati na visokom nivou, a trenutačno ne igram najbolje. Ali, to se i ranije događalo u mojoj karijeri, tu i tamo se dogodio poneki pad, ali najveći problem bile su ozlijede, točnije tri u posljednja dva mjeseca. Prolazio sam kroz teške trenutke, ali mislim da je tome došao kraj. Moram igrati kako bi se vratio u optimalnu formu i kako bi vratio samopouzdanje. Sada se osjećam dobro, fizički i psihički i treniram jakim itenzitetom“, zaključio je Marcelo.