Barcelona razočarala Rakitića: Što će biti dalje?

Primera 13. velj 201910:18 > 10:21
David Ramos/Getty Images

Rakitić ima ugovor s Kataloncima do 2021., no cijelu sezonu proteže se priča o novom ugovor, koji čini se neće dočekati.

Posljednjih dana sve se glasnije priča da će Ivan Rakitić na kraju sezone napustiti Barcelonu.

Iako se od početka sezone proteže priča o njegovom novom ugovoru s Kataloncima, čelnici kluba stalno pronalaze neki izgovor kako bi to odgodili.

Kako piše katalonski Sport Raketa je razočaran jer još uvijek nije dobio novi ugovo, pa će krenuti u posljednji pritisak na predsjednika Barcelone da mu se produži ugovor koji traje do 2021. godine. Ukoliko to ne urodi plodom, krenut će osluškivati ponude drugih klubova.

Rakitić je prošlog ljeta imao na stolu ponudu PSG-a, ali je tada zajedno s trenerom Ernestom Valverdeom inzistirao na ostanku. Ovog puta i trener će teško zaustaviti odlazak hrvatskog veznjaka.

Rakitića se posljednjih mjeseci povezivalo s Interom, PSG-om, Juventusom, Chelseajem, Manchester Unitedom…