10.02.2019 | 21.41

Kakav povratak Seville uz akciju o kojoj će se pričati

Sevilla je do 88. minute gubila 2:0, imali su igrača manje, no uspjeli su izvuči

Eibar je s epitetom 'najpoželjnijeg' gosta stigao na gostovanje u Seville u 23. kolu Primere, no na kraju sigurno ne mogu biti zadovoljni s 2:2.

Jer imali su gosti vodstvo 2:0 golovima Orellane u 22. i Charlesa u 63. minuti. Kada je Banega u 84. minuti dobio drugi žuti karton činilo se da je sve gotovo.

No, u 88. minuti domaćin je odigrao sjajnu akciju koju je golom za 1:2 završio Ben Yedder.

Na kraju se Sevilla spasila poraza golom u 92. minuti kada je pogodio Sarabia.