Šok! Rakitić zatražio transfer u Inter, odšteta ogromna

Primera 8. velj 201912:07 > 12:16
Denis Doyle/Getty Images

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić zatražio je transfer u talijanski klub Inter, prema pisanju ugledne Gazzette dello Sport.

Nakon dolaska mladog veznjaka Frenkieja de Jonga u Barcelonu, čini se da su dani hrvatskog nogometaša u redovima katalonskog kluba odbrojani.

Talijanski mediji donose kako je Rakitić, svjestan da će izgubiti mjesto u početnom sastavu, a i nezadovoljan odugovlačenjem predsjednika Josepa Marie Bartomeua oko ugovora, odlučio zatražiti transfer u Inter Milan.

Već se danima priča o nezadovoljstvu Rakitića, a sada je to i potvrđeno. Saznalo se i ime kluba u koji hrvatski nogometaš želi otići“, prenosi Gazzetta dello Sport.

U svlačionici Intera se naveliko govori hrvatskim jezikom, budući da su tamo Ivan Perišić, Marcelo Brozović i Šime Vrsaljko (još uvijek), pa Rakitić ne bi imao problem s prilagodbom.

Inter je navodno spreman platiti čak 90 milijuna eura za nogometaša Barcelone.