Bartomeu: Nema novih ugovora za Messija i Rakitića

Primera 7. velj 201910:23 > 10:32
Manuel Queimadelos Alonso, Getty Images Sport

Rakitiću i Messiju ugovor istječe 2021., a u klubu trenutno ne razmišljaju o pregovorima oko novog ugovora.

U Barceloni trenutno ne razmišljaju o novim ugovorima za Lionela Messija i Ivana Rakitića, potvrdio je to predsjednik kluba Josep Maria Bartomeu.

– Naravno da želimo da Messi ostane još dugi niz godina u klubu. Ima ugovor još dvije godine, ali kada pogledate kako igra, prirodno je da želimo da ovdje igra još puno duže – rekao je Bartmoeu pa dodao:

– Ali on je vrlo inteligentna osoba i neće žuriti, znamo da se osjeća dobro ovdje, a kada će htjeti potpisati novi ugovor, pričat ćemo.

Do ljeta 2021. ugovor s Kataloncima ima i Ivan Rakitić.

– On je svjestan da klub ima budžet, a kada ćemo biti u mogućnosti sjest ćemo s njim i pričati o novom ugovoru.

Mogući povratak Neymara u Barcelonu.

– Ni on ni njegov otac nisu nas nazvali otkako su napustili klub, tako da te glasine nisu točne.