Najgori Real u povijesti, a problemi se samo gomilaju

Primera 17. sij 201915:12 > 15:23
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nogometni klub Real Madrid igra jednu od najlošijih sezona u svojoj povijesti, a neki idu toliko daleko da prozivaju ovaj Real najgorim ikada.

Pedantni španjolski statističari izračunali su da je ovo najgora sezona Reala u posljednjih dvadeset godina, budući da su tada posljednji puta vezali deset poraza u svim natjecanjima na polusezoni.

Ako povučemo paralelu s prošlom sezonom, kada je na klupi “Kraljevskog kluba” bio Zinedine Zidane, tada je Real u cijeloj sezoni izgubio samo devet utakmica.

Također, Real ima problema s brojnim ozljedama igrača, pa mnogi smatraju da tek sada slijedi ono najgore. Trener Santiago Solari ne može računati neko vrijeme na Balea, Asensia, Coutroisa, Kroosa, Llorentea…

U međuvremenu, Real je odradio još jedan izlazni transfer, vratar Kiko Casilla karijeru će nastaviti u Leeds Unitedu.