Igrač kojem je Salah zabranio dolazak otišao u Primeru!

Primera 16. sij 201913:51 > 13:58
Getty Images/Stuart Franklin

Prije nekoliko tjedana obavijestili smo vas kako je Mohamed Salah žestoko reagirao na mogućnost da Munas Dabbur postane njegov novi suigrač u redovima Liverpoola...

Nakon toga, izraelski nogometaš, donedavni član moćnog RB Salzburga, nije previše patio. Štoviše, obavještavamo vas kako je potpisao ugovor s članom La Lige, ni manje ni više nego – Sevillom!

U Andaluziju će Dabbur za odštetu od 15 milijuna eura, ali najprije još treba uspješno proći liječnički pregled.

Dabbur je u prvom dijelu sezone, na 30 utakmica u svim natjecanjima postigao 20 golova za austrijskog prvaka. Bio je najbolji strijelac grupne faze Europa lige sa šest golova i prvi golgeter austrijskog prvenstva s devet postignutih golova.

Prije Dabbura, koji je u Salzburg došao prije dve godine iz Grasshoppersa, Sevilla je angažirala i Maximiliana Wöbera iz Ajaxa te Munira El Haddadija iz Barcelone.