Najpijaniji don tvrdi: Ronaldo dovodi Zizoua u Juve!

Primera 16. sij 201916:07 > 16:09
(Photo by Michael Steele/Getty Images)

Često ne znamo bismo li se objavama Don Balona smijali ili bismo se ljutili zbog slobode kojom tumače (polu)informacije kojima raspolažu. No, kako god reagirali na ovu, nemamo pravo zanemariti je...

U 18.30 na SK1 ne zaboravite pogledati utakmicu talijanskog Superkupa između Juventusa i Milana!

A najnovija bomba koju je Don BaLOL – kako mu zbog pouzdanosti posprdno vole tepati – ponudio jest:

Zinedine Zidane od sljedećeg ljeta preuzima torinsku Staru damu!

Bivši trener Reala, koji je bez posla već više od pola godine, u Juve bi trebao stići zbog izrazitog inzistiranja Cristiana Ronalda, kojeg je vodio u ‘kraljevskom klubu’.

Don Balon još dodaje kako bi u paketu s bivšim francuskim nogometašem stigao i sadašnji Realovac, Karim Benzema.

Koliko god ove informacije bila neprovjerene, izaziva na razmišljanje. Jer takav potez sigurno nije u sferi nemogućeg, Zizou je već dulje vremena slobodan i pomno bira koji vrhunski projekt će biti sljedeći kojeg će preuzeti.

Dugo vremena ga se već dovodi u vezu s Manchester Unitedom, čija klupa će vjerojatno biti upražnjena po završetku ove sezone, osim ako Solskjer ne nastavi pobjeđivati ritmom koji je uhvatio od preuzimanja kluba nakon Mourinha.

Tada zaista ne bi bilo u redu zamijeniti ovog sjajnog Norvežanina bilo kime, a veliko je pitanje bi li bilo pravedno pa čak i smisleno isto napraviti i Massimilianu Allegriju, sadašnjem treneru Juventus koji klub vodi i više nego uspješno.