Solari: Mladi moraju učiti od Modrića, Ramosa…

Primera 15. sij 201915:40 > 15:49
Octavio Passos, Getty Images Sport

Trener nogometnog kluba Real Madrid Santiago Solari nije želio komentirati sve glasnije špekulacije o prodaji Isca.

“SPONZOR PRIJENOSA DERBY BANANA”

Glasine su se dodatno podgrijale kada je nogometaš izostavljen iz momčadi za susret s Betisom u nedjelju.

“Na raspolaganju imam divne igrače i zaista je teško odlučiti tko će igrati”, rekao je Solari na konferenciji za medije, pa potom dodao:

“Znam da vas zanima hoće li biti odlazaka, ali nije na meni da ogovaram na takva pitanja, ja sam ipak samo trener. Postoje ljudi u klubu čiji je to posao”.

Solari je potom komentirao igru Viniciusa protiv Betisa, kojem je tek 18 godina.

“Njegov talenat nikada nije dovođen u pitanje. Međutim, talenat dolazi do izražaja samo kada se na djelu pokaže, a on je to uspio. Ipak, treba biti oprezan kada su u pitanju mladi igrači. Ne treba pretjerivati u hvaljenju, kao ni u kritikama. Uz to treba od njih tražiti ono što je realno naspram njihovih godina i iskustva. Ne treba očekivati da imaju glavnu ulogu na terenu. Oni trebaju polako ulaziti, a nositelji igre poput Modrića, Ramosa, Casemira im mogu pomoći, baš kao što su to u nedjelju i napravili”.

Real Madrid trenutno zauzima četvrto mjesto na tablici Primere sa 33 boda, što je deset manje od vodeće Barcelone.