Sevilla vrlo aktivna u trasferima: Stižu Wober i Munir

Primera 12. sij 20199:32 > 9:41
Aitor Alcalde/Getty Images

Stalno se pitamo hoće li Sevillin (ponešto tanki) kadar izdržati čitavu sezonu u borbi za najviše plasmane u Primeri i Europa ligi. Čini se da nismo bili jedini, jer su u klub s Nerviona odlučili pojačati svoje redove, a moguće bude još dolazaka.

Prvo je sletio Munir El Haddadi, za kojeg čini se nikako nema mjesta u Barceloni. Sada uz preporođenog Dembelea, dok je netko poput Coutinha na klupi Katalonaca, Munir je shvatio da je višak te je otišao u Sevillu. Ovaj je dečko već igrao na posudbama u klubovima Primere (Valencia, Alaves), a sada je riječ o pravom transferu te će Munir biti plaćen 1 milijun eura.

Drugi dolazak je onaj Maximiliana Wobera iz Ajaxa. Riječ je o igraču iz obrane, koji je imao veliki uspjeh s Ajaxom u Ligi prvaka plasiravši se u osminu finala. Nažalost po Wobera, vjerojatno će ga najviše pamtiti po jednoj slabijoj utakmici, protiv Bayerna u spektaklu 3-3 gdje je potpuno izgorio i završio s crvenim kartonom. No za Sevillinu obranu, koja muku muči s ozljedama, sigurno će biti dobar dodatak.