Solari je bivši, Real bira između dva imena

Primera 7. sij 201918:23 > 18:33
(Photo by Julian Finney/Getty Images)

Real Madrid se nalazi u velikoj rezultatskoj krizi, a posljednji poraz je dodatno uznemirio "duhove" na Santiago Bernabeu.

Nakon najnovijeg poraza Madriđana od Real Sociedada, vijesti iz Španjolske govore kako je Santiago Solari bivši i da je samo pitanje vremena kada će mladi trener dobiti “pedalu”.

Čini se da postoji dvojba u Realu oko novog trenera, jedni žele ponovno Josea Mourinha na klupi, dok drugi navijaju za Antonija Contea. Portugalac je navodno odbio Benficu upravo iz razloga što čeka poziv “Kraljevskog kluba”, a Talijan je već duže vrijeme na meti prvaka Europe, ali ranije je bilo problema u pregovorima.

Kladionice su objavile koeficijente na novog trenera Reala, a najveći favorit za preuzimanje klupe je Jose Mourinho na kojeg je koeficijent 3.50, odmah nakon njega slijedi Antonio Conte s koeficijentom 4.00.

Tko će preuzeti kormilo “Kraljevskog kluba” ostaje nam vidjeti, ali bit će zanimljivo oko Santiago Bernabeua sljedećih tjedana.

Laurence Griffiths/Getty Images