06.01.2019 | 19:00 > 19:08

"Kraljevi" upisali novi poraz, Solariju se trese klupa

Real Madrid

U 18. kolu španjolske La Lige nogometaši Reala iz Madrida poraženi su na "Santiago Bernabeu" od Real Sociedada rezultatom 2:0.

Sergio Ramos

Alex Caparros/Getty Images

"SPONZOR PRIJENOSA DERBY BANANA"

Real Madrid je nastavio s lošim rezultatima ove sezone, a ovaj puta od njih su bili bolji gosti iz Sociedada. Treba reći da će nakon ove utakmice biti dosta govora i o suđenju jer dojam je kako su Madriđani oštećeni u nekoliko navrata.

Gosti su poveli već u prvom napadu na utakmici, a strijelac je s bijele točke bio Willian Jose u 3. minuti. Prethodno je Casemiro skrivio kazneni udarac. U nastavku je domaća momčad dominirala i stvarala prilike, ali lopta nije htjela u gol. Najveće prilike propustili su Casemiro i Lucas, ali njihovi udarci nisu bili dovoljno precizni. Treba spomenuti i Modrićev pokušaj sredinom prvog poluvremena, koji je sjajno obranio gostujući vratar.

U nastavku ista priča, Real Madrid je dominirao, stvarao prilike, ali briljirao je na golu Sociedada Rulli. Treba spomenuti kako je "Kraljevski klub" igrao od 61. minute i s igračem manje, nakon što je drugi žuti dobio Vasquez. Na kraju utakmice gosti su potvrdili pobjedu u 83. minuti preko Parda, koji je iskoristio dobar ubačaj Williana.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real Madrid.