Messi: Želim Neymara i Guardiolu natrag!

Primera 27. pro 201813:20 > 13:29
Alex Caparros, Getty Images Sport

Ponajbolji nogometaš svih vremena rekao je što bi volio vidjeti ponovo u Barceloni. Ideje su prilično jasne, vratiti najvrijednije.

Kapetan Barcelone je, što se Neymara tiče, bio primoran priznati i to da ne vjeruje da će brazilskog nogometaša njegov PSG tako lako pustiti. Podsjetimo, on više nije član svlačionice na Camp Nou, i to od kolovoza prošle godine kada je prodan na Park prinčeva za 222 milijuna eura, što je i danas najveća odšteta za jednog igrača u povijesti nogometa.

Neymara je na odlazak, unatoč brojnim trofejima koje je u njoj osvojio, primorao život upravo u Messijevoj sjeni, a sada ga taj isti Messi želi natrag u klubu.

“Mislim da će vraćanje Neymara biti jako kompliciran proces. Ipak, voljeli bismo da se vrati u klub. Nedostaje nam i kao igrač na terenu, ali i kao osoba u svlačionici”, rekao je Messi u opširnom intervjuu za Marcu.

“Prijatelji smo, prožuvjeli smo neke jako sretne trenutke zajedno. No, svejedno mislim da će ga PSG nevoljko pustiti, ako ga uopće i pusti.”

“Isto tako će biti i u slučaju Pepa Guardiole, s kojim bih volio ponovo surađivati. On je za mene najbolji trener na svijetu. Ipak, i tu su izgledi za njegov povratak jako teški”, rekao je Messi.