Kovačić: Hazard me pitao kako je u Realu

Primera 27. pro 20189:54 > 10:06
Stu Forster, Getty Images

Mateo Kovačić ove sezone nastupa za Chelsea kao posuđeni igrač Real Madrida.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Čini se da je prelazak u London za reprezentativca Hrvatske bio pun pogodak.

“Bio je ovo korak u mojoj karijeri koji sam stvarno jako želio napraviti. Htio sam doći u Chelsea, te se ovim putem zahvaljujem svom bivšem, ali i sadašnjem klubu koji me je toliko želio. Uživam ovdje i sretan sam. Ovaj grad je sjajan, a klub jedan od najboljih na svijetu. Imam i odlične suigrače. Zbog svega toga mogu sebe i dalje vidjeti u ovom dresu, ali postoji ugovor koji moram poštovati i to ću učiniti”, rekao je Kovačić za Sky Sport.

Povezano

Ovih dana se mnogo piše o prelasku prve zvijezde Chelseaja Edena Hazarda u Real Madrid, a u sklopu transfera se spominje i hrvatski veznjak.

“On je nevjerojatan igrač. Ranije nisam znao da je toliko dobar. On može vrlo lako biti jedan od dva ili tri najbolja igrača svijeta. Pitao me kako je u Realu, ali nas smo dvojica sada maksimalno koncentrirani na Chelsea i da s ovim klubom napravimo velike stvari”.