Ramos poludio: Pa dobro, dokle više s Mourinhom?

Primera 22. pro 201811:20 > 11:27
Getty Image/Matthias Hangst

Ni nakon pet godina stvari se nisu stišale. Jose Mourinho ponovo je blizu Reala, a čini se da ga ondje ne žele ni oni koji su već pod njime imali priliku raditi.

Portugalski stručnjak već je par dana bez posla nakon “kantice” u Manchester Unitedu. U tih istih par dana, mediji ga sele od Milana do Madrida, uz usputni obilazak londonskih klubova. Kako onih koje je već vodio, tako i onih koji bi ga možda i uzeli…

Na sve to odlučio je reagirati Sergio Ramos. Stožerni igrač madridskog Reala koji će se u subotu boriti za obranu naslova svjetskog klupskog prvaka protiv Al Aina zamolio je medije da prestanu sa spekulacijama oko Mourinhovog povratka u Madrid.

“Nisam ja taj koji odlučuje o tome tko će voditi Real Madrid. Već smo pet godina bez njega i još niste prestali s njegovim dovođenjem u klub. Više se ne priča ni o Ronaldu koji nam kao nedostaje, sad je tema opet Mourinho”, rekao je Ramos.

“Ovdje imamo mogućnost uzeti trofej, a razgovaramo o njemu. Ja kao kapetan nemam ovlasti odlučiti tko će nam biti trener”, kazao je.