Barcina zvijezda priznala trenutke frustracije

Primera 21. pro 201815:51 > 15:58
David Ramos/Getty Images

Arturo Vidal je ove sezone istrčao u samo sedam od već 25 utakmica Barcelone. Bio je jako frustriran, iako je tek ovoga ljeta stigao na Camp Nou.

Čileanac je u izjavi za katalonski radio RAC1 rekao kako je očekivao da će sudjelovati u više akcija kao član udarne postave u planovima Ernesta Valverdea.

“Istina je da sam bio duboko frustriran, ali sada je sve u redu. Svaki igrač želi igrati i osjećati se važnim u nekoj zajednici. Naročito kada ga netko dovede kako bi igrao. Ali, važno je i ne raditi probleme unutar kolektiva ako već ne igrate”, kazao je Vidal.

“Bili su to teški trenuci za mene, ali to sada više nije u mojoj glavi. Fokusiran sam samo na naporan rad i na osvajanje trofeja u klubu. Naučio sam da nema zagarantiranog mjesta u postavi Barcelone i da će igrati oni koji svakodnevno budu davali sve od sebe”, poručio je nekadašnji igrač Bayerna.

Za kraj svoje izjave ostavio je i snažnu poruku…

“Mislim da na svijetu ima malo veznih igrača koji mogu ponuditi ono što ja imam”, rekao je.