Real Madrid: Ništa od povratka Mourinha…

Primera 21. pro 201810:21 > 10:24
(Photo by Jasper Juinen/Getty Images)

Nakon otkaza u Manchester Unitedu brojni klubovi se spominju kao moguća nova "avantura" Josea Mourinha, ali čini se kako je jedan klub definitivno otpao.

Catherine Ivill/Getty Images

“Derby Banana”

Čelnici Reala ne razmišljaju o povratku Josea Mourinha u njihov klub. Iako je Portugalac u odličnim odnosima s predsjednikom Reala Florentinom Perezom, od njegovog povratka neće biti ništa.

Španjolski mediji spominju kako je Mourinho dobio od čelnika “Kraljevskog kluba” poruke potpore, ali o preuzimanju najboljeg kluba na svijetu nije bilo govora.

Real Madrid smatra da bi bilo kontraproduktivno vratiti Mourinha sada na klupu i kako treba sve ostati na prijateljskom odnosu. Između ostalog, iz Reala poručuju kako imaju veliko povjerenje u današnjeg trenera Santiaga Solarija.