Lukavi Molina donio šestu pobjedu Getafeu

Primera 15. pro 201814:39 > 14:40
Denis Doyle, Getty Images

Nogometaši Getafea svladali su Real Sociedad s 1:0 u prvom subotnjem susretu 16. kola Primere, a strijelac jedinog gola bio je Jorge Molina.

Već u trećoj minuti Getafe je poveo – vratar Moya je istrčao do ruba šesnaesterca i izbio loptu, ali ravno na nogu Moline, koji je mudro i iz prve lobom pogodio za svoj peti gol ove sezone.

Očekivao se susret s malo golova, početak nije ispunio ta predviđanja, ali ostatak utakmice jest. Doduše, u prvom poluvremenu vidjeli smo još nekoliko solidnih prilika na obje strane, ali drugo poluvrijeme bilo je “tiho” i bodovi su ostali u predgrađu Madrida.

To je šesta pobjeda Getafea, koji je sada na petoj poziciji s 24 boda, dok je Sociedad na 13. mjestu sa 19 bodova.

U sljedećem kolu Getafe gostuje kod Girone, a Sociedad dočekuje Alaves u baskijskom derbiju.