Perez dao "hint"? Luka predstavlja sve naše vrijednosti

Primera 11. pro 201816:18 > 16:29
Quality Sport Images/Getty Images

Predsjednik madridskog Reala Florentino Perez ovog je utorka organizirao božićni ručak s predstavnicima medija. Božić je i u ovom slučaju stigao prerano, ali tako je to u Realu već godinama.

Već smo danas pisali o tome kako Florentino Perez šuti o novom ugovoru za Luku Modrića. Ti će se vjetrovi možda i promijeniti budući da je na današnjem (pred)božićnom druženju s novinarima predsjednik kluba dao jednu znakovitu izjavu.

Sve je zapravo počelo u uobičajenom tonu, i to samo dan nakon što je Cristiano Ronaldo dao intervju za talijansku Gazzettu dello Sport u kojem je rekao kako su u Realu skromni, ali u Juventusu i još skromniji.

“Hvala vam, dragi novinari što iz dana u dan pišete o događajima u našem klubu i što pronosite njegove vrijednosti. Nadam se da će tako biti i u sljedećoj godini, kada ćemo svi zajedno još više raditi na ostvarenju svih ciljeva kluba”, rekao je Perez, a onda navalio na škampe i jastoge.

Povezano

Dobro, nije, ali je nastavio u sličnom tonu.

“Vi ste svjedoci jednog od najuspješnijih perioda u klupskoj povijesti. Prvi smo puta u istoj godini bili prvaci Europe i u nogometu i u košarci. Osvojili smo tri uzastopne europske nogometne titule i to je produkt enormnog rada koji se zasniva na vrijednostima koje promiče Real Madrid. To su poštenje, skromnost i solidarnost”, kaže Perez.

Prije no što će i zaista navaliti na tatarski biftek, Perez će istaknuti jedno ime….

“Luka Modrić jedan je od najzaslužnijih za sve ono dobro što nam se u posljednje vrijeme događa. On je naš glavni simbol ovoga trenutka, a već sada je i legenda Reala. On predstavlja naš talent i sve dobro što dajemo nogometnoj obitelji koja nas prati”, kazao je predsjednik.

E sad, je li to znak da će mu se u skoro vrijeme Modrić pridružiti u kancelariji na potpisivanju novog ugovora ili samo prodavanje prazničnog populizma, preostaje nam vidjeti…