Primera 9. pro 201820:22 > 20:24

U današnjoj Realovoj pobjedi kod Huesce istaknuo se jedan zanimljiv detalj sredinom prvog poluvremena.

Real je teškom mukom slavio na gostovanju kod najlošije momčadi lige Huesce sa 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Gareth Bale već u osmoj minuti.

Kapetan hrvatske reprezentacije i najbolji igrač svijeta Luka Modrić nije odigrao utakmicu za pamćenje, izašao je u 66. minuti kada je umjesto njega u igru ušao Isco.

Međutim, ipak se dogodilo nešto vrlo zanimljivo što baš nema veze sa nogometnim znanjem našeg “Maestra”. Naime, glavni sudac utakmice Maria Melero Lopez sredinom prvog dijela našao se u problemu sa svojom sudačkom opremom. Naš Luka je bio iza njega i odmah mu je priskočio u pomoć.

Na kraju je Lopez morao van terena kako bi popravio opremu, te je ubrzo igra opet nastavljena.