Spektakularna Barca uz magičnog Messija

Primera 8. pro 201822:28 > 22:42
Alex Caparros, Getty Images Sport

Nogometaši Barcelone svladali su Espanyol u gradskom derbiju rezultatom 4:0, u susretu 15. kola La Lige, u kojem su viđena četiri sjajna gola.

Nogometaši Barcelone su protiv Espanyola demonstrirali silu pa su se poslije trijumfa izdvojili na čelu ljestvice s 31 bodom. Prate ih Sevilla i Atletico Madrid sa po 28 bodova.

Prva zvijezda Barcelone Lionel Messi je odigrao utakmicu za pamćenje, postigavši dva gola, u 17. i 65. minuti, oba puta izravno iz slobodnih udaraca, što je na jednoj utakmici La Lige uspio po prvi put u karijeri. Oba puta su udarci bili s više od 20 metara i zaista ih treba pogledati više puta.

Messi je bio asistent i kod minijature i gola Ousmanea Dembelea u 26. minuti iskosa s lijeve strane desnom nogom, dok je strijelac bio i Luis Suarez u 45. minuti, takođe na lijevoj strani šesnaesterca iz mrtvog kuta kroz noge vratara Espanyola Lopeza.