Juve opet kreće opljačkati Bernabeu

Primera 26. stu 201813:48 > 13:55
Denis Doyle/Getty Images

Uzeli su im Cristiana Ronalda, a sad kad bi još na Juventusov stadion sletjeo i Marco Asensio, to bi bila nova velika pljačka madridskog vlaka.

Moglo bi se već vrlo skoro nastaviti pražnjenje svlačionice na Santiago Bernabeu, i to odlascima najekskluzivnijeg kadra. Takvim se zapravo, Marco Asensio smatra svugdje osim tamo gdje bi morao, a to je baš u klubu. U klubu u kojem praktički ne igra pored standardnih Garetha Balea i Karima Benzeme. Doduše, pod patronatom bivšeg trenera Julena Lopeteguija je i išlo još nekako, ali sad kad je u klub stigao Santiago Solari, više ne ide nikako.

Asensija smo zapamtili vrlo dobro one kobne večeri u Elcheu, a osim tadašnjih golova u mreži naše reprezentacije, za klub je zabio samo jednom ove sezone. Ne pretjerano velika brojka za napadača kome su 22 godine i pred kojim je blistava budućnost gdje god igrao. Opet, gdje god se valjda ne odnosi baš na Real u kojem je trenutno.

Talijanska TV postaja Rai Sport pokrenula je, a španjolski dnevnik AS nastavio razglabati o mogućnosti prelaska Marca Asensija u Juventus. To bi, kažu tako obje strane, dalo mnogo beneficija njihovu kupcu. Ne zaboravimo, baš bi CR7 mogao biti glavni okidač, ali i jedna od pregovaračkih strana u procesu. Kiki je ipak taj koji bi rado odabrao igrača kojeg jako dobro poznaje…

Naravno, kad se podvuče crta, kreće ono bitno. Jer, o tome koja će cifra stajati ispod crte, pitat će se najprije Reala, a tek onda ostale zainteresirane subjekte. Miriše na neki novi rekord, možda?