Griezmann: Nisam htio biti Messijev pomoćnik

Primera 19. stu 20184:09 > 4:10
Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Antoine Griezmann nije želio imati sporednu ulogu u Barceloni, zbog čega je odlučio ostati u Atleticu, iako je već bio viđen na Camp Nou.

Francuski nogometaš je nedavno produžio ugovor s Atleticom do 2023. godine i stavio točku na spekulacije oko prelaska u Barcelonu.

Bilo je veoma teško odbiti Barcu. Imate klub koji vas želi, koji vas zove, koji vam šalje poruke. Ali imate i klub u kojem ste bitan igrač, i koji gradi projekt oko vas.

Podsvjesno, nisam želio biti Messijev pomoćnik. U Atleticu su napravili sve za mene, razgovarali sa mnom, povećali mi plaću.

Napravili su sve da mi pokažu da je ovo moja kuća i da ne trebam nigdje ići.

Bila su to komplicirana vremena. posebno za moju suprugu kada bih je probudio u tri sata u noći kako bih pričao o tome“, požalio se Griezmann.