Modrić se vraća u formu, asistencija u pobjedi Reala

Primera 11. stu 201822:18 > 22:20
Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)

U posljednjoj utakmici 12. kola Primere, Real je slavio na gostovanju kod Celte uz odličnu partiju Luke Modrića koji je time svakako razveselio izbornika Zlatka Dalića pred završnicu Lige Nacija.

Photo by Octavio Passos/Getty Images)

SponzorPrijenosa#DerbyBananas

Real je napokon pobijedio u gostima i to kod Celte koja je do nedavnog poraza od Alavesa bila praktični nepobjediva pred svojim navijačima.

Luka Modrić koji je odigrao čitavu utakmicu, najavio je povratak u formu odličnom partijom, bio je drugi najbolje ocijenjeni igrač Reala (7.4) iza Benzeme kojemu je plasirao lijepu asistenciju kod prvog gola u u 23. minuti. Madridski klub je povisio vodstvo u desetoj minuti nastavka kada je Cabral poslao loptu u vlastitu mrežu. Mallo je vratio tračak nade Celti, ali u 83. minuti Sergio Ramos realizirao je kazneni udarac za 3:1. Četvrti pogodak postigao je Dani Ceballos u sudačkoj nadoknadi, a nekoliko trenutaka kasnije Mendez je postavio konačnih 4:2. Domaćin je utakmicu završio s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Cabral.

Real je slavio u gostima nakon tri uzastopna poraza i sada su na šestoj poziciji prvenstvene ljestvice s 20 bodova, samo četiri iza vodeće Barcelone koja je poražena od Betisa.