Realov direktor uhvaćen u preljubu

Primera 24. lis 201816:48 > 16:56
Laurence Griffiths/Getty Images

Preljub je gadna stvar. Još pogotovo ako to idete raditi u javnosti. Znate da će uvijek tamo negdje biti neki novinar Sportkluba... Ili u ovom slučaju Sky Sportsa koji će sve to fino zabilježiti. I gdje ste onda? Naravno, ispod prozora, hvatate kofere, koje vam bacaju s vrha zgrade.

Dosta šale, ljudi dragi.

Real ostaje bez trenera, a vi tako… Pa nemojte, ipak se radi o ozbiljnom klubu.

Ali, stvari se u kući na Bernabeuu ipak odvijaju malko neozbiljno. Pa zašto se ne bi i našalili.

Neki dan, nema tome dugo, bio je jedan direktor Reala u kontaktu s Joseom Mourinhom. Sve je to objavio Mourinhov kroničar, onaj kolega Torres iz El Paisa što mu je pisao i biografiju. E, a danas….

Danas Sky Sports javlja da je pao i čvenk na relaciji Real Madrid – Antonio Conte….

Kažu Britanci da je Perezov prvi izbor sada ipak Conte, nekadašnji trener Juventusa i Chelseaja. Da, naravno. Julen Lopetegui je već bivši. Čovjek je od 13 utakmica na klupi Reala dobio samo njih šest. Budimo ozbiljni, ponavljamo…

Kvaka 22 je u tome da na sastanak s Mourinhom nije išao jedan od Realovih direktora, kao što je to bio slučaj s Mourinhom. Nego je lukavi Florentino Perez poslao svoje ljude da odu tamo s Conteom. Kaže se u Skyjevom članku da je Conte ljetos odbio Reala, valjda kako bi se malo odmorio nakon turbulentne druge sezone u Chelseaju.

Ali, na sastanku je očito rekao da je sada spreman, ako ga već žele.

Za to vrijeme, Emilio Butragueno je rekao kako je Lopetegui siguran za El Clasico, kojeg naravno možete pogledati izravno na Sportklubu 1 ove nedjelje od 16.15 sati. Ekskluzivno.

I dalje nam nije jasno tko hvata čije kufere i tko je izvisio. Napravit ćemo anketu.