AS: Lopetegui preživio sastanak s Perezom

Primera 20. lis 201818:45 > 18:54
David Ramos, Getty Images Sport

Nakon poraza od Levantea (1:2) Julenu Lopteteguiju na putu se našao predsjednik madridskog Reala Florentino Perez. S njime je sazvan hitan sastanak iza zatvorenih vrata, a čini se da će bivši španjolski izbornik ostati trener kraljevskog kluba.

Kako javljaju španjolski mediji, prije svih Cadena SER i list AS, Julen Lopetegui ostat će trener Reala iz Madrida. Iako je sad već njihova serija utakmica bez pobjede ušla u knjige negativnih rekorda kluba, to nije dovoljan razlog da se treneru uruči radna knjižica i prijevremeni raskid ugovora o radu na Santiago Bernabeuu.

Nakon poraza od Levantea (1:2) održan je sastanak Julena Lopeteguija i predsjednika Reala Florentina Pereza na kojem su se dogovorili da će trener – ostati trener.

Sastanak je, prema pisanju Cadene SER trajao svega 15 minuta, a Lopetegui je u ruke momčad dobio još sljedeći tjedan, nakon svega vodit će klub protiv Viktorije Plzen u Ligi prvaka, te u El Clasicu sljedećeg vikenda. Predsjednik Perez bio je u svlačionici odmah nakon utakmice, tamo je razgovarao sa stručnim stožerom i kapetanom Sergijom Ramosom koji nije htio medijima otkrivati o čemu se razgovaralo.

Sve u svemu, u Realu je i dalje situacija vrlo napeta.