Perezu dosta: Daje Modrića i 40 milijuna za Icardija

Primera 19. lis 201817:48 > 17:50
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Modrić je ove sezone odigrao 11 utakmica za Real uz dvije asistencije. Ugovor s klubom ima do 2020.

Luku Modrića ovog ljeta povezivalo se s transferom u Inter, no na kraju je sve završilo s prijetnjama Reala talijanskom klubu da će ih prijaviti Fifi.

Ilustracija, REUTERS/Sergio Perez

No, čini se da je došlo do velikog preokreta i da bi hrvatski veznjak uskoro mogao preseliti među nerazzurre.I to kao dio velikog transfera u kojem je Florentino Perez spreman ponuditi Luku i 40 milijuna eura kako bi na Santiago Bernabeu doveo Maura Icardija, piše Diario Gol, a kod nas prenosi Večernji list.

Španjolci dodaju kako je transfer izvjesniji sljedeće ljeto, nego u zimskom prijelaznom roku. Modrić je ove sezone odigrao 11 utakmica za Real uz dvije asistencije.Ugovor s klubom ima do 2020.