Sevilla razvalila Levante za početak uživanja u Primeri

Primera 23. ruj 201813:48 > 13:57
Aitor Alcalde/Getty Images

Nogometaši Seville svladali su Levante u petom kolu španjolske La Lige na gostovanju rezultatom 6:2.

Iako je Levante imao prve dvije prilike na početku utakmice, Sevilla je došla do prednosti golom Wissama Ben Yeddera. Momčad iz Valencije je izjednačila odmah u sljedećem napadu. Gol je postigao Marti na centaršut Antonija Lune.

U 21. minuti je Daniel Carrico doveo Sevillu ponovo u vodstvo, a veoma bitan trenutak je uslijedio kad je Levante imao jedanaesterac. Udarac s bijele točke je promašio Jose Morales, a taj jedanaesterac je obranio Sevillin vratar Vaclik.

Treći i četvrti gol koji su pali u prvom poluvremenu su došli kao plod grešaka Sanjina Prcića i vratara Levantea Oiera.

Oba gola je dao Ben Yedder, a postigao ih je u 35. i 45. minuti.

Andre Silva je na 5:1 povećao početkom drugog poluvremena, da bi Pablo Sarabia u 59. minuti postigao i šesti gol za Rojiblancose. Počasni gol Levante je dao u sudačkoj nadoknadi, a tada je autogol postigao Simon Kjaer.