Barca u teškoj utakmici odnijela tri boda u Valladolidu

Primera 26. kol 20180:08 > 0:10
Getty Images/ Shaun Botterill

U posljednjem subotnjem susretu u drugom kolu Primere, branitelj naslova Barcelona u nadoknadi vremena uz VAR je sačuvao sva tri boda.

Valladolid – Barcelona na kraju 0:1. Na veliku žalost domaćih igrača i navijača susret je na kraju riješen VAR tehnologijom koja je “odlučila” da je gol Keka u trećoj minuti sudačke nadoknade postignut iz zaleđa.

Barceloni je tri boda donio gol Ousmane Dembele koji je precizan bio u 57. minuti. Sergi Roberto je loptu sa same aut linije vratio ka kaznenom prostoru Valladolida, a Dembele je poslao u mrežu.

Mnogo drame vidjeli smo na samom kraju susreta kada je Keke poslao loptu iza leđa Ter Stegena, ali je nakon pregledavanja snimke sudac potvrdio da je igrač Valladolida bio u zaleđu.

VAR je korišten i u 83. minuti kada je gol postigao Luis Suarez, a sudac ga je poništio nakon što je potvrdio da je Urugvajac bio u nedozvoljenoj poziciji.

Naš Duje Ćop  u igru je ušao u 70. minuti i nije se previše istaknuo.

Imale su obje momčadi svoje šanse, očekivano Barcelona ih je imala više ali nije briljirala u ovom susretu. Ipak, sva tri boda otišla su u Kataloniju.