Real će pokušati dovesti Mbappea!?

Primera 23. kol 201810:51 > 10:55
Catherine Ivill/Getty Images

Madridski Real će u posjlednjim trenucima ljetnjeg prijelaznog roka pokušati kuputu napadača PSG-a Killiana Mbappea, tvrdi "As".

Alexander Hassenstein, Getty Images

Rukovodstvo trostrukog uzastopnog prvaka Europe ne gubi nadu i da će angažirati jednog od najtalentiranijih igrača na svijetu, a “As” navodi da bi “kraljevski klub” posljednjeg dana prijelaznog roka (31. kolovoz) pokušati dovesti reprezentativca Francuske.

Madridski sportski list prenosi da će PSG do kraja ljetnog prijelaznog roka morati prodati jednog igrača do 30. kolovoza kako bi izbjegao vjerojatne sankcije UEFA-e zbog kršenja pravila financijskog fair playa.

Ukoliko klub iz Pariza bude pritisnut ozbiljnim sankcijama jasno je da će se morati odreći nekoga od skupih igrača, a Real bi mogao iskoristiti ovakav razvoj događaja.