NEDJELJA NA SK: Povratak kraljeva i građana

Primera 19. kol 201813:05 > 13:28
Michael Regan/Getty Images

Nogometaši madridskog Reala otvaraju sezonu u Primeri na svom Bernabeuu protiv Getafea, dok će Man City odigrati prvi dvoboj na Etihadu, i to protiv Huddersfielda. Sve to, ali i još mnogo više moći ćete ispratiti na kanalima Sportklub televizije.

Kakva bi to nedjelja bila, a da na našim kanalima nema pregršt događanja u izravnim prijenosima. Bit ćemo, baš poput filmskih superjunaka, i tu i tamo. Za svakoga ponešto, odaberite – daljinski upravljač i udobno mjesto u vašem domu su sve što vam je potrebno.

Već od 14.30 sati smo na Etihadu, gdje će u goste prvacima iz Manchester Cityja u drugom kolu engleskog nogometnog cirkusa doći Huddersfield. Iako suparnik momčadi Pepa Guardiole možda i nije odveć atraktivan, uvijek se na djelu isplati pogledati majstore poput Sergia Aguera, Raheema Sterlinga i ostatka stroja s plave strane Manchestera. Iako je zbog ozljede njihov sastav privremeno kratak za belgijskog asa Kevina de Bruynea, Davidu Wagneru i njegovim Terijerima bit će još teže nakon uvodnoga poraza na svom John Smitsu od Chelseaja. Dvoboj pratite uz komentar Zorana Grgića na našem prvom programu.

Nešto kasnije, naš drugi Grgić, imenom Goran, vodit će vas kroz utakmicu drugog mančesterskog kluba, onog obojanog u crveno. United će gostovati kod Brightona na njegovom Amexu. Iako su u uvodu svladali Leicester, Crveni vragovi se nipošto ne smiju opuštati na vrlo neugodnom terenu. Dvoboj Brightona i Man Uniteda na redu je u 17 sati, a za tu priliku daljinske upravljače ne treba dirati, ako ste već pogledali City.

Večer je naravno, rezervirana za Primeru i njene nove tri utakmice uvodnoga kola. Redom, od 18.15 na našem trećem kanalu pogledajte dvoboj između Eibara i novoga prvoligaša iz Aragona, momčadi Huesce. Dva sata kasnije na teren Vallecasa će istrčati povratnik Rayo zajedno sa suparnicima iz Seville, a u kasnovečernjem terminu selimo se na Bernabeu. Tamo će Luka Modrić povesti svoje suigrače na susret protiv Getafea. Za tu priliku iz našeg studija oglasit će se Željko Vela, kako bi svojim glasom upotpunio predstavu iz Madrida.

Za vas, naše drage gledatelje kojima je u prvom planu tenis, donosimo dva velika finala iz Cincinnatija. U muškoj konkurenciji od 22 sata sastat će se Roger Federer i Novak Đoković, dok će dva sata ranije na teren dvije dame, Simona Halep i Kiki Bertens. Oba susreta možete pratiti na našem drugom programu Sportkluba uz komentar našeg teniskog maga Gorana Stojanovića. Također, počinju događanja i na WTA Premier turniru u New Havenu.

Bit ćemo i na nogometnim terenima u Turskoj, Portugalu, Danskoj, Austriji, Švedskoj, Nizozemskoj i Sloveniji, a već smo u rano nedjeljno jutro bili i u Japanu.

Provedite i ovu nedjelju zajedno s nama, na bilo kojem od ukupno osam kanala Sportklub televizije.