Filipe Luis na odlasku iz Atletica

Primera 18. kol 201819:43 > 19:44
Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Felipe Luis izrazio je želju za napuštanjem Atletico Madrida i zamolio klub da prihvati ponudu Paris Saint Germaina.

Prvak Francuske poslao je Atletico Madridu ponudu za Filipea Luisa. Ukoliko bi do sporazuma između klubova došlo, Filipe Luis bi igrao za momčad s Parka prinčeva u naredne tri sezone.

Ipak, u Atletico Madridu ne žele da Filipe Luis napusti klub, mada mu još uvijek nisu ponudili produženje ugovora. Kako prenosi El Mundo Deportivo, ponuda Paris Saint-Germaina u Madrid je stigla prije izvjesnog vremena, ali je tek sada postalo poznato da ona postoji. Igrač je navodno nezadovoljan što je umjesto njega kao starter priliku dobio Lucas koji je trenirao samo osam dana.

Da li će Luis ostati u Atleticu, ili će ponovo napustiti momčad kao 2014. kada je jednu sezonu proveo u Chelseaju, ostaje nam nekoilko dana za saznati.