Diego Godin odbio novi ugovor

Primera 15. kol 201813:07 > 13:11
Denis Doyle, Getty Images Sport

Obrambeni igrač Atletico Madrida Diego Godin je priznao da je odbio potpisati novi ugovor sa španjolskim klubom.

Urugvajski reprezentativac je ovog ljeta bio na listi želja Manchester Uniteda i Juventusa, a posljednjih dana španjolski mediji su tvrdili da će obnoviti ugovor sa Atleticom koji mu ističe 30. lipnja 2019. godine.

Nisam obnovio ugovor” rekao je 32-godišnji Godin koji će sljedeće sezone biti jedan od četvorice kapetana Atletica.

“Ostao sam iz osobnih razloga, ali nisam produžio ugovor iako sam vidio vijest.Također ovog ljeta sam odbacio nekoliko ponuda drugih klubova. Atletico će u novoj sezoni ponovno pokušati osvojiti Ligu prvaka, a želimo biti konkuretni i u svim ostalim natjecanjima.”

Iskusni defanzivac je 2010. godine iz Villareala došao u Atletico, a prethodno je igrao za urugvajske klubove Cerro i Nacional

Atletico Madrid će večeras u 21 sat u Tallinu odigrati susret europskog Superkupa protiv gradskog rivala i aktualnog prvaka Europe Reala.