Ramos: Pobjeđivat ćemo i bez Ronalda

Primera 15. kol 20189:48 > 9:50
Denis Doyle, Getty Images Sport

Kapetan madridskog Reala Sergio Ramos kaže da će Kraljevski klub uvijek ići naprijed bez obzira na to koji igrači dođu ili odu.

Madrižani igraju europski Superkup protiv gradskog rivala Atletica u Tallinu. Bit će to prilika da novim trofejem otvore sezonu.

Privilegija je igrati Superkup. To je nagrada za osvajanje Lige prvaka. Uzbuđeni smo zbog novog izazova“, kazao je Ramos.

Trostruki uzastopni prvak Evrope u novu sezonu ulazi sa novim trenerom i bez najboljeg igrača Cristiana Ronalda, koji je prešao u Juventus.

Mi smo obitelj, ključ našeg uspjeha je to. Ostati bez takvog igrača je uvijek gubitak, ali nećemo prestati pobjeđivati. U prošlosti su mnogi vrhunski igrači dolazili i odlazili, a mi smo nastavili sa pobjedama. Real uvijek ide naprijed, bez obzira na sve. Ronaldo je odlučio napraviti promjenu i nadam se da će to biti dobro za njega i nas. Nijedan igrač nije iznad kluba“, jasan je Ramos.

Poslije odlaska Portugalca u Torino, nagađalo se da bi istim putem mogao i lijevi bek Marcelo. Sjajni Brazilac nije htio govoriti o tome pred susret sa Atleticom.

“Igramo Superkup i želim pričati samo o tome. Imam ugovor do 2022. godine i tu sam, spreman za utakmicu za trofej. Imamo odličnu ekipu, trener Lopetegui je tu kratko, ali je već pokazao što želi od nas”, poručio je Marcelo.

Utakmica Reala i Atletica igra se danas u 21 sat.