Courtois na korak od Reala

Primera 18. srp 201816:08 > 16:09
Paul Gilham, Getty Images

Belgijski vratar Thibault Courtois na korak je od prelaska u redove madridskog Reala.

Prema navodima španjolskog tiska, Real je pristao platiti 35 milijuna eura za vratara belgijske reprezentacije, a obzirom da je Courtois pred istekom ugovora, londonski klub je pristao na prodaju.

Courtois već neko vrijeme nije sretan u Londonu iako je prvi vratar kluba, neki spominju i nezadovoljstvo financijskim uvjetima. Real je dvije godine pokušavao dovesti Davida De Geu iz Manchester Uniteda, no potez dovođenja Courtoisa sada te planove stavlja u zaborav.

Vijest o belgijskom vrataru pojavila se praktički u istim trenucima kada i špekulacije oko povratka Petra Cecha u Chelsea iz kojeg je prije tri godine otišao u Arsenal.