Modrić: Ronaldo ne ide nigdje!

Primera 8. srp 201816:33 > 16:40
Denis Doyle, Getty Images Sport

Kapetan reprezentacije Hrvatske uvjeren je da njegov klupski suigrač iz Real Madrida Cristiano Ronaldo neće napustiti Santiago Bernabeu usprkos sve glasnijim najavama da je transfer u Juventus gotova stvar.

Mislim da neće otići i volio bih da ostane jer je najbolji na svijetu. Moje mišljenje je da će ostati. To bi bilo sjajno jer ga ne mogu zamisliti u nekom drugom klubu. Ali da vidimo što će se dogoditi – rekao je Modrić.

Ipak, mediji ne misle tako. Gotovo svakog dana se objavljuje da je prelazak Ronalda u Juventus praktično gotova stvar. Talijanski prvak i Portugalac su se navodno sve dogovorili, ali još nisu dva kluba oko visine odštete. Juventus je bio spreman da plati 120 milijuna eura, dok aktualni trostruki uzastopni prvak Europe navodno sada traži 30 milijuna više.