Torres ponovo odlazi: Vratit ću se opet

Primera 21. svi 20188:25 > 8:25
Laurence Griffiths Getty Images Sport

Dojučerašnji nogometaš Atletico Madrida Fernando Torres ostavio je mogućnost da se u budućnosti vrati u klub, ali ne kao igrač.

Atletico je remizirao na svom terenu sa Eibarom 2:2, u poslednjem kolu španjolske Primere, a oba gola dao je upravo Torres. Za iskusnog napadača to je bio posjlednji susret u dresu Colchonerosa.

“Ništa nisam još odlučio gdje ću nastaviti karijeru. Želio sam uživati u posljednjim tjednima u Atleticu”, kazao je El Ninjo.

“Objavit ću sve sljedećeg tjedna.”

Upitan postoji li mogućnost da se vrati među Colchonerose, odgovorio je:

“Neću se vraćati kao igrač. To mi i je najteže, što više neću nositi ovaj dres. Ne znam što nosi budućnost, ali kada je netko ovoliko vezan za klub, naravno da postoji želja da se vrati.”

Torres je za prvu momčad Atletica odigrao 404 utakmice i postigao 129 golova. Debitirao je kao 17-godišnjak, 2001. godine na susretu protiv Leganesa, a u godinama koje su uslijedile postao je kapetan momčadi.

U karijeri je nastupao još za Liverpool, Chelsea i Milan.