Valencia i Espanyol pobjedama završili sezonu

Primera 20. svi 201813:50 > 18:17
Denis Doyle/Getty Images

Nogometaši Valencije pobjedom su završili ovu sezonu u Primeri, baš kao i Espanyol koji je slavio u Bilbau.

Getty Image/David Ramos / Staff

Valencia je pred svojim navijačima bila bolja od Deportiva koji se već uveliko oprostio od elite i slavila sa 2:1.

Strijelac prvog gola bio je Simone Zaza u 26. minuti susreta. Zaza je sjajno reagirao na odbijenu loptu i poslao je u mrežu Deportiva za vođstvo od 1:0.

Imala je Valencia još nekoliko dobrih prilika. U šansama su se nalazili Nemanja Maksimović, Rodirigo i Zaza, ali rezultat se nije mijenjao do 77. minute kada je precizan bio Goncalo Guedes.

Deportivo je uspio smanjiti na 2:1 samo tri minute kasnije golom Lucasa Pereza i tako unijeti neizvjesnost utakmica bez rezultatskog značaja.

Espanyol je u gostima pobijedio Athletic Bilbao s 1:0, a gol odluke na “San Mamesu” viđen je već u 9. minuti kada se u strijelce upisao David Lopez.

Vezni igrač gostujućeg sastava iskoristio je lošu reakciju obrane Bilbaoa i poslije kornera s desne strane s 5 metara glavom zakucao loptu u mrežu.