Završno kolo La Lige: Pratite događanja iz Španjolske

Primera 19. svi 201815:25 > 15:35
Aitor Alcalde Getty Images Sport

Posljednje 38. kolo La Lige je započelo pobjedom Celte nad Levanteom, no program Sportkluba kao i cijele sezone, omogućuje vam uživanje u završnim utakmicama jedne od najbojih svjetskih liga.

Getty Images Sport, Shuan Botterill

Od 16:15h na kanalu Sportklub 6 možete pratiti dvoboj Leganesa i Betisa, a odmah nakog tog dvoboja na istom programu slijedi okršaj Malage i Getafea.

Ukoliko vam je izbor Sevilla-Alaves, možete se prebaciti na Sportklub 3 u istom terminu (18:30h). Veliko finale subotnjeg programa slijedi od 20:45h na SK3 kada će Villareal ugostiti madridski Real.

Posljednje utakmice ove sezone na rasporedu su u nedjelju. Valencia-Deportivo otvaraju raspored od 12 sati na SK HD, u 16:15h na istom kanalu gledajte dvoboj Athletic Bilbaa i Espanyola, Atletico Madrid dočekuje Eibar od 18:30 na SK4, dok će novi prvak Barcelona proslaviti naslov pred svojim navijačima od 20:45h (SK3).