Real u potrazi za napadačem, trojica na radaru

Primera 25. tra 201819:02 > 19:06
Aitor Alcalde Getty Images Sport

Madridski Real planira značajno renovirati momčad u ljetnjem prijelaznom roku, a prema navodima španjolskih portala čelnici "Kraljevskog kluba" u isto vrijeme razgovaraju s nekoliko vrhunskih nogometaša.

Madriđani navodno pregovaraju s trojicom napadača, Harryjem Kaneom iz Tottenhama, Mohamedom Salahom iz Liverpoola i Neymarom iz PSG-a, kao i s vratarom Manchester Uniteda Davidom de Geom koji je 2015. bio na korak do dolaska na “Santiago Bernabeu”.

Tijekom ljeta biti će i odlazaka iz Reala, a izvjesno je da će čelnici kluba pokušati prodati Garetha Balea i Karima Benzemu.

“Kraljevski klub” nije uspio osvojiti trofej u prvenstvu Španjolske i Kupu kralja, ali je i dalje u utrci za pehar Lige prvaka.