Dva projektila Bardhija za sigurnost Levantea

Primera 23. tra 201822:40 > 22:56
Printscreen

Nogometaši Levantea svladali su na gostovanju Athletic Bilbao na San Mamesu 3:1 u okviru 34. kola španjolske La Lige i veoma se približili ostanku u eliti.

Sva tri gola koja je momčad iz Valencije postigla bila su prelijepa – a na poluvremenu je vodila 2:1 nakon preokreta.

Baskijski sastav je poveo u osmoj minuti fantastičnim udarcem iz daljine Raula Garcije, a potom je na scenu stupio makedonski internacionalac Enis Bardhi. On je u 42. i 44. minuti postigao dva gola, oba iz slobodnih udaraca i oba sa skoro iste pozicije iskosa sa oko 20 metara.

Do kraja utakmice domaćin je napadao, a jednu od brojnih kontri u završnici susreta iskoristio je Morales i zatresao mrežu poslije impresivnog solo-prodora.

Nakon pobjede Levante ima 37 bodova na 17. mjestu ljestvice, čak devet više od ugroženog Deportiva iz La Corune.