Celta otkinula bod i Valenciji

Primera 21. tra 201818:32 > 18:42
Octavio Passos/Getty Images

Nogometaši Celte i Valencije igrali su neodlučeno 1:1 u Vigu, u okviru 34. kola španjolske La Lige.

Šišmiši su u Vigu na stadionu “Balaidos” poveli golom Santija Mine u 59. minuti. Prethodno su nogometaši Celte izgubili loptu na sredini terena, a ona je došla do Goncala Guedesa, koji je odmah uposlio Minu.

Španjolski napadač je utrčao u šesnaesterac Celte, lopta mu je sjajno “pala” na volej, a on je desnom nogom zakucao u mrežu golmana Sergija Alvareza.

Celta je izjednačila samo četiri minute kasnije, kada je precizan bio Maxi Gomez. Daniel Wass je odlično izveo slobodan udarac s oko 25 metara sa lijeve strane, Gomez se ubacio na vrijeme i glavom svladao golmana Valencije Neta.

Valensija je prije nekompletiranog kola na četvrtom mjestu na ljestvici sa 66 bodova, dok je Celta na 10. mjestu s 45 bodova.