Primera: Težak poraz Atletica, Barca sve bliže naslovu

Primera 19. tra 201821:28 > 21:30
David Ramos, Getty Images Sport

Nogometaši Real Sociedada nanijeli su madridskom Atleticu najteži poraz u sezoni savladavši ga na svojoj "Anoeti" rezultatom 3:0, u 33. kolu španjolske LaLige.

Domaća momčad je od početka utakmice bila konkretnija, a o nemoći Atletica govori i podatak da za 90 minuta nisu uspjeli stvoriti izgledniju priliku.

Atletico je prvi gol primio u 27. minuti kada je zabio Willian Jose, poslije dobrog prodora i asistencije Adnana Januzaja, i taj rezultat je bio aktualan sve do završnice.

Tad je na scenu stupio rezervni nogometaš Juanmi i golovima u 80. i 90+2. minuti doveo Sociedad do uvjerljive pobjede.

Poslije te pobjede, Sociedad je 11. na tablici sa 43 boda, dok je Atletico ostao drugi sa 71, tri više od gradskog rivala Reala.

U drugom susretu, Girona je na u gostima dobila Alaves sa 2:1.