Četvrti El Clasico sezone potvrđen za 6. svibnja

Primera 19. tra 201814:27 > 14:29
Denis Doyle/Getty Images

Nogometaši Barcelone ugostit će madridski Real u četvrtom najvećem derbiju Španjolske 6. svibnja na Camp Nou, potvrdila je La liga.

Nakon tog ogleda, objema momčadima ostat će po tri utakmice do kraja sezone, pa postoji mogućnost da će izabranici Ernesta Valverdea do tada već osigurati naslov prvaka.

Trener kraljevskog kluba Zinedine Zidane već je najavio da Real sigurno ni na koji način neće odati poštovanje Barcelono u slučaju da ona preuzme titulu do tada.

Pet dana prije te utakmice, Madriđane čeka uzvratna utakmica polufinala Lige prvaka protiv Bayerna, a prva utakmica igra se 25. travnja.

Barcelona je u prvoj utakmici sezone, u Primeri, pobijedila 3:0, ali je prethodno u dva El Clasica u Superkupu slavio Real ukupnim rezultatom 5:1.

Četvrti ovosezonski najveći derbi svijeta zakazan je za 20.45 sati, a moći ćete ga pratiti u izravnom prijenosu na Sportklubu.