SK

17.04.2018 | 23:01

Celta ponovno zaustavila Barcu

Celta je ostala neporažena na domaćem terenu u 2018. godini nakon remija s Barcelonom 2:2 u sklopu 33. kola La Lige.

Identičnim rezultatom kao i u prvom dijelu prvenstva na Camp Nou, Celta je otela bod Barceloni.

Iako je katalonska momčad dva puta vodila, čini se da im je presudio crveni karton Roberta u 71. minuti, deset minuta kasnije Aspas je izjednačio rezultat i postavio konačnih 2:2. Ranije, Dembele je doveo Barcu u vodstvu, da bi Jonny izjednačio pri samom kraju prvog dijela. Vodeća momčad lige ponovno je povela nakon gola Paca.

Celta je nastavila sjajnu domaću formu u novoj godini, još uvijek su neporaženi pred svojim navijačima. Ranije, Deportivo i Sevilla odigrali su bez golova.

Barcelona i dalje uvjerljivo dirigira prvenstvenom ljestvicom s 83 boda, dvanaest više od Atletico Madrida. Celta je sigurna na devetoj poziciji s 44 boda.